Maitre Chocolatier creating an Excellence chocolate tablet

DLACZEGO LINDT & SPRUNGLI?

Oferujemy pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku, w którym doceniamy umiejętności i pomysły wszystkich pracowników. Wysoko cenimy proaktywną postawę, przejmowanie inicjatywy we własnych obszarach odpowiedzialności, otwartość na nowe wyzwania, a także współtworzenie przyjaznej atmosfery współpracy.

W Lindt &Sprüngli stworzyliśmy środowisko, w którym ludzie z zaangażowaniem, pasją, inicjatywą i przedsiębiorczością pracują jako zespół, aby osiągnąć nadzwyczajne wyniki.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej firmie, zajrzyj na naszą zakładkę KARIERA.

Firma

Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Stażysta w dziale Sprzedaży

Miasto/województwo

Warszawa, Wilanów

Publikacja

2019-09-16

Lindt & Sprüngli jest międzynarodową organizacją powszechnie uznawaną za lidera na rynku najwyższej jakości wyrobów czekoladowych. Obecnie w ramach Programu Stażowego do naszego zespołu poszukujemy:

STAŻYSTY W DZIALE SPRZEDAŻY

Zakres obowiązków:

- Codzienne wsparcie pracy działu Kluczowych Klientów i Sprzedazy Terenowej
- Przygotowywanie raportów i analiz oraz danych odsprzedażowych
- Przygotowywanie ofert i prezentacji dla klientów w oparciu o analizę danych rynkowych oraz rekomendacji marketingowych
- Udział w ciekawych projektach usprawniających współpracę u kluczowych klientów

Od kandydatów oczekujemy:

- Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel - warunek konieczny)
- Zdolności analitycznego myślenia
- Umiejętności logicznego myślenia
- Komunikatywności
- Skrupulatności i dokładności
- Proaktywności
- Chęci uczenia się i rozwijania swoich kompetencji
- Dobrej znajomości języka angielskiego
- Dyspozycyjności (preferowana dostępność 40h tygodniowo)

Oferujemy:

- płatny 6-miesięczny staż w dziale Kluczowych Klientów
- udział w ciekawych projektach biznesowych
- możliwość zdobycia cennych doświadczeń i wiedzy
- możliwość poznania nowoczesnych narzędzi wspierających codzienną pracę handlowców
- dedykowany opiekun merytoryczny
- możliwość dostosowania godzin pracy
- możliwość zatrudnienia dla najlepszych stażystów

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o uzupełnienie formularza, klikając na przycisk Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".