Maitre Chocolatier creating an Excellence chocolate tablet

DLACZEGO LINDT & SPRUNGLI?

Oferujemy pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku, w którym doceniamy umiejętności i pomysły wszystkich pracowników. Wysoko cenimy proaktywną postawę, przejmowanie inicjatywy we własnych obszarach odpowiedzialności, otwartość na nowe wyzwania, a także współtworzenie przyjaznej atmosfery współpracy.

W Lindt &Sprüngli stworzyliśmy środowisko, w którym ludzie z zaangażowaniem, pasją, inicjatywą i przedsiębiorczością pracują jako zespół, aby osiągnąć nadzwyczajne wyniki.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej firmie, zajrzyj na naszą zakładkę KARIERA.

Firma

Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Stanowisko

Specjalista ds Wsparcia Sprzedaży

Miasto/województwo

Warszawa

Publikacja

2019-08-09

Lindt & Sprüngli jest międzynarodową organizacją powszechnie uznawaną za lidera na rynku najwyższej jakości wyrobów czekoladowych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTY DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

Opis stanowiska:

  • Codzienne wsparcie pracy działu Kluczowych Klientów w obszarze rynku tradycyjnego oraz Sprzedaży Terenowej
  • Przygotowywanie i analiza raportów oraz danych odsprzedażowych
  • Zarządzanie i administrowanie system wspierającym codzienną pracą Przedstawicieli Handlowych – SFA eLeader
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie kart produktów/danych logistycznych
  • Ewidencjonowanie kosztów wydatków promobudżetu
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji dla klientów w oparciu o analizę danych rynkowych oraz rekomendacji marketingowych
  • Wdrażanie nowych narzędzi usprawniających procesy biznesowe

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min 2-letnego doświadczenia w przygotowywaniu analiz i raportów sprzedaży
  • Doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji w branży FMCG
  • Wykształcenia wyższego
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • Umiejętności efektywnej komunikacji
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Terminowości sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętności priorytetyzacji zadań
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Biegłej obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętności pracy z systemem eLeader będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla prestiżowej firmy
  • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w sprzedaży produktów Premium
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie obiadów, ubezpieczenie grupowe)

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij do nas swoje CV, klikając na przycisk Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".