NASZE AKTUALNE OFERTY PRACY:

Firma

Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Specjalista ds. Kadr i Płac

Stanowisko

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miasto/województwo

Warszawa Wilanów

Publikacja

2020-11-13

Lindt & Sprüngli jest międzynarodową organizacją powszechnie uznawaną za lidera na rynku najwyższej jakości wyrobów czekoladowych.

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTY DS. KADR I PŁAC

Miejsce pracy: Warszawa (Royal Wilanów)

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa, w tym prowadzenie akt osobowych pracowników i sporządzanie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy w ramach umowy o prace oraz umów cywilnoprawnych
  • Koordyancja i przygotowanie wszelkich niezbędnych danych do przygotowania list płac
  • Koordynacja przy naliczaniu wynagrodzeń przez zewnętrzną firmę
  • Wprowadzanie oraz aktualizowanie danych w programie kadrowo-płacowym
  • Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS, deklaracji PFRON oraz sprowadzań GUS
  • Przekazywanie elektronicznych deklaracji podatkowych do US
  • Tworzenie raportów oraz zestawień kadrowo-płacowych,
  • Nadzorowanie badań lekarskich pracowników, szkoleń BHP,
  • Administrowanie Platformą HR,
  • Publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • Administracja benefitami pracowniczymi.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Co najmniej dobrej znajomości przepisów prawa pracy oraz znajomości przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych oraz umiejętności praktycznego ich zastosowania
  • Komunikatywności
  • Samodzielności, rzetelności, terminowości.
  • Umiejętności doskonałej organizacji pracy i ustalania priorytetów
  • Chęci rozwoju i nauki, proaktywnej postawy
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office, w tym szczególności MS Excel
  • Znajomości programu PŁATNIK
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min B1
  • Znajomość programu LOGA i obsługi platformy HRsys będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla prestiżowej firmy
  • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w pracy dla marki Premium
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet benefitów (np. opieka medyczna dla Pracownika i jego rodziny, karta Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny finansowwany przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach, dofinansowanie do obiadów w biurze, możliwość pracy zdalnej, elastyczne godziny rozpoczynania pracy)
  • Codziennie świeże owoce w biurze i dostęp do czekolady Lindt

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij do nas swoje CV, klikając na przycisk Aplikuj.

Dla celów prowadzonej rekrutacji Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zbiera dane, które zostały określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

 „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”