NASZE AKTUALNE OFERTY PRACY:

Firma

Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Regionalny Kierownik Sprzedaży - Region Południowy

Stanowisko

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miasto/województwo

dolnośląskie
opolskie
śląskie
podkarpackie
małopolskie

Publikacja

2020-07-22

Lindt & Sprüngli jest międzynarodową organizacją powszechnie uznawaną za lidera na rynku najwyższej jakości wyrobów czekoladowych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

 REGIONALNEGO KIEROWNIKA SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: południe Polski

Opis stanowiska:
  • Kierowanie pracą podległego zespołu tj. wyznaczanie i rozliczanie zadań, rozwijanie i motywowanie, szkolenie i rekrutacja
  • Zapewnienie zaangażowania kierowanego zespołu
  • Regularna i codzienna praca w terenie z zespołem celem monitorowania jakości ich pracy, zapewnienia egzekucji ustalonych standardów
  • Opracowywanie planów sprzedażowych na podległym terenie działania oraz odpowiedzialność za ich realizację
  • Monitorowanie wyników sprzedaży i podejmowanie odpowiednich działań w celu maksymalizacji sprzedaży
  • Egzekwowanie priorytetów i standardów ekspozycyjnych firmy
  • Planowanie i monitorowanie wykorzystania budżetu na podległym terenie
  • Odpowiedzialność za budowanie i rozwijanie dystrybucji firmy na podległym terenie

Od kandydatów oczekujemy:
  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem Przedstawicieli Handlowych w branży FMCG
  • Wysoko rozwinięte umiejętniości przywódcze
  • Doświadczenia we współpracy zarówno sieciami nowoczesnymi, jak i rynkiem tradycyjnym
  • Doświadczenia w planowaniu i zarządzaniu budżetem sprzedażowym i promocyjnym
  • Doskonała organizacja pracy własnej i zespołu
  • Zorientowania na osiąganie założonych celów sprzedażowych
  • Kreatywności i pomysłowości, otwartości na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobrej znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Wykształcenia wyższego
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomości języka angielskiego min. na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla prestiżowej firmy
  • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w sprzedaży produktów Premium
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w zaangażowanym zespole
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (np. opieka medyczna dla Pracownika i jego rodziny, karta Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny finansowwany przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach, możliwość korzystania z samochodu służbowego do celów prywatnych)

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij do nas swoje CV, klikając na przycisk Aplikuj.

Dla celów prowadzonej rekrutacji Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zbiera dane, które zostały określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy. W przypadku jeśli zamierzają Państwo podać nam dodatkowe dane, to niezbędne będzie udzielenie przez Państwa dodatkowej zgody, zgodnie z poniższym wzorem zamieszczonym poniżej, przy czym przyjmujemy, że wyrażają ją Państwo dobrowolnie. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”