NASZE AKTUALNE OFERTY PRACY:

Firma

Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Local Key Account Manager / West

Stanowisko

Local Key Account Manager

Miasto/województwo

wielkopolskie
dolnośląskie
zachodniopomorskie

Publikacja

2020-06-24

Lindt & Sprüngli jest międzynarodową organizacją powszechnie uznawaną za lidera na rynku najwyższej jakości wyrobów czekoladowych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK DS SIECI LOKALNYCH I HURTU

(LOCAL KEY ACCOUNT MANAGER)
Miejsce pracy: zachodnia część Polski

Opis stanowiska:

  • Realizacja planów sprzedażowych w kanale tradycyjnym w ujęciu Sell-in oraz Sell-out
  • Zarządzanie, kontrolowanie oraz rozliczanie przydzielonego budżetu
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu dystrybucji produktów w zgodzie ze standardami firmy.
  • Negocjowanie i ustalanie warunków umów handlowych dotyczących zarówno dystrybutorów jak i sieci lokalnych, oraz  kontrolowanie ich realizacji
  • Monitoring oraz wsparcie przy realizacji zadań zleconych do terenowych sił sprzedaży
  • Zdobywanie nowych klientów w zakresie rynku tradycyjnego, oraz pozyskiwanie nowych miejsc ekspozycyjnych poprzez działania centralne w sieciach lokalnych.
  • Ciągłe rozwijanie i utrzymywanie partnerskich zasad współpracy z Klientami.
  • Planowanie i organizowanie centralnych działań promocyjnych dla hurtowni oraz sieciowych klientów kanału tradycyjnego,
  • Szkolenie, motywacja i zarządzanie siłami sprzedaży dystrybutorów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Dobrej znajomości rynku tradycyjnego
  • Doświadczenia w pracy z sieciami lokalnymi
  • Silnego zorientowania na wyniki
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych
  • Umiejętności budowania relacji klienckich
  • Znajomości technik sprzedaży
  • Umiejętniości pracy zespołowej
  • Zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Samodzielności i odpowiedzialności
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Preferowane miejsce zamieszkania kandydata: Wrocław lub Poznań

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla prestiżowej firmy
  • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w sprzedaży produktów Premium
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (np. opieka medyczna dla Pracownika i jego rodziny, karta Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny finansowwany przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach, możliwość korzystania z samochodu służbowego do celów prywatnych)

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij do nas swoje CV, klikając na przycisk Aplikuj.

Dla celów prowadzonej rekrutacji Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zbiera dane, które zostały określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy. W przypadku jeśli zamierzają Państwo podać nam dodatkowe dane, to niezbędne będzie udzielenie przez Państwa dodatkowej zgody, zgodnie z poniższym wzorem zamieszczonym poniżej, przy czym przyjmujemy, że wyrażają ją Państwo dobrowolnie. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”