NASZE AKTUALNE OFERTY PRACY:

Firma

Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Koordynator ds. Transportu

Stanowisko

Koordynator ds, Transportu

Miasto/województwo

Warszawa

Publikacja

2020-09-14

Lindt & Sprüngli jest międzynarodową organizacją powszechnie uznawaną za lidera na rynku najwyższej jakości wyrobów czekoladowych.

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. TRANSPORTU

Miejsce pracy: Warszawa (Wilanów)

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie codziennej terminowej realizacji zleceń transportowych wewnątrz krajowych
  • Współpraca z dostawcami usług transportowych i nadzór nad jakością wykonywanych usług i poprawnością ich rozliczeń
  • Definiowanie i kontrola wskaźników transportowych we współpracy z firmami spedycyjnymi
  • Zarządzaniem procesami reklamacyjnymi dotyczącymi realizacji usług transportowych
  • Bieżąca współpraca z zewnętrznym magazynem
  • Weryfikacja umów transportowych pod kątem ich poprawności, ze szczególnym uwzględnieniem zabezpieczenia interesów firmy
  • Opracowywanie i rekomendacja rozwiązań i procesów w celu optymalizacji kosztów oraz poprawy jakości i efektywności usług transportowych
  • Opracowywanie raportów i sprawozdań z realizacji zadań transportowych
  • Przygotowywanie analiz dotyczących rentowności usług dostawczych
  • Stały monitoring rynku transportowego

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w samodzielnym organizowaniu transportu krajowego w branży FMCG - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy przy organizacji transportu do klientów z kanału tradycyjnego (dystrybutorzy, hurtownie)  oraz z międzynarodowych sieci - wrunek konieczny
  • Zdolności organizacyjnych
  • Umiejętności analitycznego i procesowego myślenia
  • Otwartości i chęci wdrażania nowych rozwiązań i usprawnień
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia
  • Inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • Umiejętności współpracy
  • Dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację
  • Znajomość SAP mile widziana
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office w szczególności MS Excel

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla prestiżowej firmy
  • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w pracy dla marki Premium
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet benefitów (np. opieka medyczna dla Pracownika i jego rodziny, karta Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny finansowwany przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach, dofinansowanie do obiadów w biurze, możliwość pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy)
  • Codziennie świeże owoce w biurze i dostęp do czekolady Lindt

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij do nas swoje CV, klikając na przycisk Aplikuj.

Dla celów prowadzonej rekrutacji Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zbiera dane, które zostały określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

 „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”