Maitre Chocolatier creating an Excellence chocolate tablet

DLACZEGO LINDT & SPRUNGLI?

Oferujemy pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku, w którym doceniamy umiejętności i pomysły wszystkich pracowników. Wysoko cenimy proaktywną postawę, przejmowanie inicjatywy we własnych obszarach odpowiedzialności, otwartość na nowe wyzwania, a także współtworzenie przyjaznej atmosfery współpracy.

W Lindt &Sprüngli stworzyliśmy środowisko, w którym ludzie z zaangażowaniem, pasją, inicjatywą i przedsiębiorczością pracują jako zespół, aby osiągnąć nadzwyczajne wyniki.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej firmie, zajrzyj na naszą zakładkę KARIERA.

Firma

Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Help Desk IT

Miasto/województwo

Warszawa

Publikacja

2019-04-12

Lindt & Sprüngli jest międzynarodową organizacją powszechnie uznawaną za lidera na rynku najwyższej jakości wyrobów czekoladowych. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

HELP DESK IT
Miejsce pracy: Warszawa Wilanów

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie codziennej, profesjonalnej, wysokiej jakości obsługi użytkowników systemów informatycznych
  • Bieżące wsparcie techniczne użytkowników systemów informatycznych, w tym przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników oraz rozwiązywanie zgłoszonych spraw
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego oraz oprogramowania
  • Identyfikowanie problemów, wykrywanie oraz usuwanie usterek
Od kandydatów oczekujemy:
  • Statusu studenta studiów informatycznych lub pokrewnych,
  • Znajomości budowy komputerów i terminologii IT
  • Dobrej znajomości zagadnień obszaru IT
  • Znajomość Active Directory i Group Policy Management jest mile widziana
  • Orientacji na poszukiwanie rozwiązań problemów
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Dokładności i zaangażowania w wykonywane zadania
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Terminowości, rzetelności oraz samodzielności w wykonywaniu zadań
  • Dyspozycyjności

Oferujemy:

  • Możliwość pracy dla międzynarodowej firmy z branży premium
  • Możliwości doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczne godziny pracy
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij do nas swoje CV, klikając na przycisk Aplikuj.

Dla celów prowadzonej rekrutacji Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zbiera dane, które zostały określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”