NASZE AKTUALNE OFERTY PRACY:

Firma

Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Analityk finansowy - Praktykant

Stanowisko

Analityk Finansowy

Miasto/województwo

Warszawa, Wilanów

Numer referencyjny

TR01/2022

Publikacja

2022-08-03

Lindt & Sprüngli jest międzynarodową organizacją powszechnie uznawaną za lidera na rynku najwyższej jakości wyrobów czekoladowych.

Obecnie do naszego biura w Warszawie pilnie poszukujemy studenta ostatnich lat studiów, który będzie chciał podnosić swoje kwalifikacje i

zdobywać doświadczenie na stanowisku:

ANALITYK FINANSOWY - PRAKTYKANT

umowa zlecenie

Miejsce pracy: Warszawa (Royal Wilanów)

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie kalkulacji rentowności produktów dla działu Retail

  • Przeprowadzanie testów środowiska kontroli wewnętrznej

  • Przygotowanie rozliczenia rocznej inwentaryzacji

  • Wsparcie w utrzymaniu Master Data w Cognosie

  • Kalkulacja kosztów standardowych produktów

  • Wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca

  • Archiwizacja umów z kontrahentami

  • Inne zadania ad hoc

Od kandydatów oczekujemy:

  • Idealny kandydat to student III lub IV roku kierunku finanse lub rachunkowość

  • Znajomości podstaw rachunkowości finansowej i zarządczej

  • Dobrej obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Dokładności w wykonywaniu powierzonej pracy

  • Podstawowej znajomości języka angielskiego

  • Rozwiniętych umiejętności analitycznych

  • Zdolności efektywnej komunikacji

  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla prestiżowej firmy

  • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w pracy dla marki Premium

  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość pracy zdalnej w trybie hybrydowym

  • Elastyczny czas pracy (również w niepełnym wymiarze godzin)

  • Codziennie świeże owoce w biurze

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij do nas swoje CV, klikając na przycisk Aplikuj.

Dla celów prowadzonej rekrutacji Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zbiera dane, które zostały określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

 „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”