Maitre Chocolatier creating an Excellence chocolate tablet

DLACZEGO LINDT & SPRUNGLI?

Oferujemy pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku, w którym doceniamy umiejętności i pomysły wszystkich pracowników. Wysoko cenimy proaktywną postawę, przejmowanie inicjatywy we własnych obszarach odpowiedzialności, otwartość na nowe wyzwania, a także współtworzenie przyjaznej atmosfery współpracy.

W Lindt &Sprüngli stworzyliśmy środowisko, w którym ludzie z zaangażowaniem, pasją, inicjatywą i przedsiębiorczością pracują jako zespół, aby osiągnąć nadzwyczajne wyniki.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej firmie, zajrzyj na naszą zakładkę KARIERA.

Firma

Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Asystent ds. Łańcucha Dostaw

Miasto/województwo

Warszawa

Publikacja

2018-11-07

Lindt & Sprüngli jest międzynarodową organizacją powszechnie uznawaną za lidera na rynku najwyższej jakości wyrobów czekoladowych. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT DS. ŁAŃCUCHA DOSTAW
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Administrowanie danymi produktów w systemie SAP
  • Bieżąca obsługa systemu SAP (weryfikacja i analiza poprawności danych i procesów)
  • Tworzenie kart produktów
  • Koordynacja procesu polonizacji etykiet produktowych
  • Logistyczna obsługa sklepów detalicznych w systemie SAP
  • Wsparcie przy koordynowaniu projektów z zakresu logistyki

Od kandydatów oczekujemy:
  • Dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonej pracy
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Komunikatywności
  • Min. dobrej znajomości pakietu MS Office ( w szczególności Excel)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia wyższego, preferowany kierunek: Logistyka, Transport
  • Dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel)
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla prestiżowej firmy
  • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w pracy dla marki Premium
  • Dostęp do atrakcyjnych benefitów
  • Codziennie świeże owoce w biurze i pyszną kawę