NASZE AKTUALNE OFERTY PRACY:

Firma

Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o.

Stanowisko

Analityk Sprzedaży

Miasto/województwo

Warszawa Wilanów

Numer referencyjny

05/2021

Publikacja

2021-04-30

ANALITYK SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Warszawa, Wilanów

Opis stanowiska:

  • Codzienne wsparcie pracy działu Kluczowych Klientów oraz Sprzedaży Terenowej w ramach klientów z kanału MT/TT
  • Odpowiedzialność za opracowywanie raportów (w tym raportów przesunięć z Magazynów Centralnych, raportów NIS, danych odsprzedażowych itp.) i przygotowywanie rekomendacji
  • Raportowanie wyników sprzedaży i KPI sprzedażowych
  • Udział w projektach usprawniających współpracę u kluczowych klientów w obrębie dostępu do danych, zatowarowania, uzgodnienia stocków

· Zarządzanie i administrowanie system wspierającym codzienną pracą Przedstawicieli Handlowych – SFA eLeader

  • Odpowiedzialność za przygotowywanie kart produktów/danych logistycznych
  • Przygotowywanie prezentacji dla klientów w oparciu o analizę danych rynkowych oraz rekomendacji marketingowych
  • Wdrażanie nowych narzędzi usprawniających procesy biznesowe

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane: ekonomiczne, finansowe)
  • Doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji w branży FMCG
  • Bardzo dobrych umiejętności analitycznych (analiza/ wnioskowanie)
  • Biegłej znajomości obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość Power BI będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności współpracy i komunikatywności
  • Proaktywności i poszukiwania nowych rozwiązań
  • Terminowości, sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Chęci uczenia się i rozwijania swoich kompetencji
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla prestiżowej firmy
  • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w pracy dla marki Premium
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie obiadów, ubezpieczenie grupowe)
  • Codziennie świeże owoce w biurze i pyszną kawę