Maitre Chocolatier creating an Excellence chocolate tablet

DLACZEGO LINDT & SPRUNGLI?

Oferujemy pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku, w którym doceniamy umiejętności i pomysły wszystkich pracowników. Wysoko cenimy proaktywną postawę, przejmowanie inicjatywy we własnych obszarach odpowiedzialności, otwartość na nowe wyzwania, a także współtworzenie przyjaznej atmosfery współpracy.

W Lindt &Sprüngli stworzyliśmy środowisko, w którym ludzie z zaangażowaniem, pasją, inicjatywą i przedsiębiorczością pracują jako zespół, aby osiągnąć nadzwyczajne wyniki.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej firmie, zajrzyj na naszą zakładkę KARIERA.

Firma

Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Analityk Finansowy

Miasto/województwo

Warszawa

Publikacja

2019-03-12

Lindt & Sprüngli jest międzynarodową organizacją powszechnie uznawaną za lidera na rynku najwyższej jakości wyrobów czekoladowych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

ANALITYK FINANSOWY
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Wsparcie w procesie rocznego procesu planowania i przygotowania budżetu, a także przygotowywania comiesięcznych aktualizacji planów
  • Kalkulacja rentowności produktów, akcji promocyjnych i klienckich
  • Cykliczna kontrola realizacji budżetów wydatków komercyjnych (warunki handlowe, wydatki na media, itd.)
  • Wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca
  • Współpraca przy automatyzacji i poprawy wydajności procesów raportowych
  • Wsparcie w rozwoju środowiska kontroli wewnętrznej
  • Obsługa techniczna systemu IBM Cognos TM1 i wsparcie przy rozwoju narzędzi analitycznych w ramach tego systemu
  • Kontrola jakości i poprawności danych w systemie i przygotowywanych raportach,
  • Uczestnictwo w nowych projektach wdrożeniowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia
  • 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, preferencyjnie w branży FMCG
  • Znajomości podstaw rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych i procesowego myślenia
  • Umiejętności efektywnej komunikacji
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dokładności w wykonywaniu powierzonej pracy
  • Dobrej organizacji czasu pracy i umiejętności priorytetyzacji zadań
  • Biegłej obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Minimum dobrej znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu IBM Cognos i SAP będzie atutem

Oferujemy:

  • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w międzynarodowej firmie z segmentu Premium
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij do nas swoje CV, klikając na przycisk Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".