Przedstawiciel Handlowy

LINDT

kategorie: Stała

Data dodania

04-17-2024 / 17 dni temu

Lokalizacja

łódzkie - Łódz i okolice, mazowieckie - Warszawa i okolice,

Z nami życie jest słodsze. Obecnie znajdujemy się w ponad 120 krajach na Świecie, a nasza siedziba główna mieści się w szwajcarskim Kilchbergu. Chociaż nasze główne rynki znajdują się w Europie i Ameryce Północnej, nasza rozległa sieć dystrybutorów, filii i ponad 500 sklepów na całym świecie sprawia, że firma Lindt & Sprüngli jest dostępna w każdym zakątku świata. Lindt to globalna firma, która w środku pozostała bardzo lokalna. Każde z naszych biur, sklepów i miejsc produkcji ma swoją atmosferę, związaną z regionem, w którym się znajduje, pozostając równocześnie połączone z globalną siecią.

Obecnie do naszego zespołu sprzedaży terenowej poszukujemy osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: woj. łódzkie (Łódz i okolice) lub woj. mazowieckie (Warszawa i okolice)

Główne zadania/odpowiedzialność na stanowisku:

  • Realizowanie założonych planów sprzedaży na powierzonym terenie
  • Utrzymanie odpowiedniej ekspozycji produktów zgodnie z wytycznymi firmy
  • Zapewnienie ciągłej obecności produktów Lindt u klientów
  • Odpowiedzialność za akcje organizowane u klientów znajdujących się na powierzonym terenie
  • Budowanie długotrwałych i efektywnych relacji handlowych z klientami
  • Monitorowanie oraz analiza danych rynkowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • 2-letniego doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG
  • Bardzo dobrej znajomości rynku tradycyjnego i Modern Trade
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności budowania relacji z klientami - partnerskie i długoterminowe relacje z klientami, oparte na zaufaniu i odpowiedzialności są podstawą naszego działania
  • Umiejętności pracy w zespole - naszą wartością jest Współpraca zarówno w ramach swojego zespołu jak i cross działowo
  • Jakościowej pracy - wysoka jakość jest ważna w każdym aspekcie naszej codziennej pracy, zarówno na sklepie, przy półce jak i ekspozycjach
  • Otwartości na zmiany i proaktywnosć - nieszablonowe pomysły, poszukiwanie niestandardowych rozwiązań to postawa, której poszukujemy nieustannie

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy tj. samochód, telefon służbowy, tablet
  • Nowoczesny system wspierający codzienną pracę handlowca Probs
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, program Kawa i Przekąska na stacjach benzynowych, program PPE finansowany przez Pracodawcę, możliwość korzystania z samochodu do celów prywatnych)

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij do nas swoje CV, klikając na przycisk Aplikuj.

Dla celów prowadzonej rekrutacji Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zbiera dane, które zostały określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

 „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 3mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Ile lat doświadczenia posiada Pani/Pan na stanowisku Przedstawiciela Handlowego?

Error

Do której lokalizacji Pani / Pan aplikuje?

Error

Prosimy o podanie Pani/Pana okresu wypowiedzenia.

Error

Czy posiada Pani/Pan doświadczenie w branży FMCG na stanowisku Przedstawiciela Handlowego?

Error

Jakie są Pani/ Pana oczekiwania finansowe względem danego stanowiska? Prosimy o wskazanie wynagrodzenia zasadniczego w kwocie BRUTTO.

Error

Ile lat doświadczenia posiada Pani / Pan w pracy na rynku tradycyjnym?

Error

Ile lat doświadczenia posiada Pani / Pan w pracy jako Przedstawiciel Handlowy na rynku nowoczesnym?

Error

Numer telefonu

Error

Error